Gel

Neydi Seni bana getiren şey Aşk mı yoksa ufak bir Heves mi? Neydi acaba aynı acıları yeniden yaşamamın sebebi.Neydi bende aradığın şey?

Gitmiştin benden bir kere ve şimdi gelmek istiyorsun.Ben yokken başkalarından arayıpta bulamadıgını tekrar bendemi ariyacaksın?Peki sana soruyorum “ela gözlüm” sen zaten daha önce bende aramadın mı o “başkalarından arayıpta bulamadığın şeyi” ve bulamayıpta gitmedinmi sen? Peki neyi gözden kaçırmıştında şimdi yeniden aramaya geliyorsun?

Açıkcası korkuyorum gelmenden..Geldikten sonra gitmenden.Açıkcası korkuyorum sensiz geçen gecelerimde çektiğim acıları yeniden çekmekten.Açıkcası korkuyorum o gecelerde gördüğüm rüyaları yeniden görmekten.Rüya diyorum işte ne kadar da yazım kurallarına aykırı olsada.Şimdi ise sana seslenıyorum..Gelmee!!..3 gün sonra bırakıcaksan beni sensiz buralarda yüzüstü tek başıma, gelme istemem.Eğer gideceksen geri aldırtma hem gururumu hem onurumu,ayaklar altına.Aslında gel diyorum sana.Beni bir başıma bırakmicaksan gel artık.Birsin acılarım..
“HeadBangeR”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir