Hakkınızda

Neden burdasın bi fikrin var mı.. Seninle ilgili olan şeyler mi dikkatini çeken yoksa senin hakkındaki görüşlerimiz mi.. burdasın çünkü içinde bir yerlerde tam değilsin sende.. bir şeylerin eksikliği okşuyor, yarımlığının açtığı yarayı.. farkındasın ama deli gibi gizlemek istiyorsun bu gerçeği..burdasın çünkü merak ediyorsun eksik kalışımızı.. yandaş arıyorsun kendine güçlü kılmak için birşeylerden kendini ..

Yalnız hissetme kendini burda..

Birileri bir yerlerde BirBölüİki kadar kalıyor ve şikayetçi olmuyor bundan.. Hayatta neler yaşadı da hangi zamanda yarım kalındı.. Yarımlıkları kendilerine göre mi yoksa bize göre mi tamsızlıkları..Bunlar takılıyor aklımıza.. soruyoruz kendimize mütemadiyen.. Cevaplar yine bizde biliyoruz.. Hani acı çekmek hoşumuza gidiyor ya dikenli tellerle çevirip düşüncelerimizi ötenazi istiyoruz hakkı(m)ızda ki burdaysan sende okuyorsan bunları farklı değil hissettiklerimiz.. hissediyoruz..

Ögeleri tam olan bi cümlenin nesnesi olmayacak kadar özel hissettiğin yarımlık.. Bu yüzden burdasın ve bu satırları okuyorsun… Aradığın bir şeyler var belli.. bi tanım belki..bi anlam yükü.. Eksikliğini tamamlayacak belirtili yada belirtisiz bi anlam tamamlaması…

info@birboluiki.net

“Hakkınızda” için bir yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir