Suçluyduk onlara göre

Tanrının hakim oldugu bu yüksek mahkemede, ilk suçumuzdan yargılanıyorduk. İkimizinde
suçu sevmekti. Tabi ki kimilerine göre. Sevmek suçtu ama bizim için değildi. Tanrı bile bunun farkındaydı.İlahi adalet yerini bulsun diye mahkeme kuruldu. Adalete inat bu suça tanıklık yapanlar daha ilginçti. Sanki sevgimize inattı herkez .Daha önce aşkımıza tanıklık yapan, kalemim ve kağıdım, şimdi bu “suça” tanıklık yapıyorlar. Herşey bize inat. Sanıklar zaten belliydi tanıklara inat. Seviyorduk birbirimizi herkese inat..

Tanıklar bir bir konusuyordu bu yüksek mahkemede, hakim bize bakıyordu bir yandanda. Melekler amel defterimizi dolduruyordu tanıkların ağzından çıkan sözlerle, yalan ve yanlış sözleri amel defterimize yazıyorlardı bizden habersizce.

Biz ikimiz ise konuştuk bu sefer .Birbirimizi karşılıksızca sevdiğimizi,gecelerce rüyalarımızda birbirimizi gördüğümüzü söylüyoruz “hakim bey’e” inat, seviyoruz biz birbirimizi kaderimize inat. Hakim bey zorluk çekiyordu kararı açıklamada. Dışarıdaki yağmura inat herkezin gözü “hakim bey’in” göz yaşlarında. O bile biliyordu sevmenin suç olmadıgın bize inat, müebbet verıyordu adalete inat.

“HeadBanger”

“Suçluyduk onlara göre” için bir yorum

  1. teşekkurler bunu kendı kişisel web sitemde yayınlıycm arakdasım cok güzelll…:|

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir